bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Teren

TEREN 2020/2021

Przedszkola Miasta Ostrów Wielkopolski

  1. Przedszkole Nr 1 Marta Wabińska
  2. Przedszkole Nr 2 Izabela Kaźmierczak
  3. Przedszkole Nr 3 Marta Wabińska
  4. Przedszkole Nr 6 Marta Wabińska
  5. Przedszkole Nr 7 Marta Wabińska
  6. Przedszkole Nr 8 Beata Mrula
  7. Przedszkole Nr 9 Marta Wabińska
  8. Przedszkole Nr 10 Izabela Kaźmierczak
  9. Przedszkole Nr 11 Izabela Kaźmierczak
  10. Przedszkole Nr 12 Marta Wabińska
  11. Przedszkole Nr 13 Iwona Lenczewska
  12. Przedszkole Nr 14 Marta Wabińska
  13. Przedszkole Nr 15 Marta Wabińska
  14. Przedszkole Nr 16 Beata Mrula
  15. Przedszkole Nr 17 Beata Mrula
  16. Publiczne Przedszkole Sióstr Salezjanek Beata Mrula
  17. Niepubliczne Przedszkole Sowy i Sówki Beata Mrula
  18. Niepubliczny Punkt Przedszkolny Smerfiki Karolina Andruszkiewicz
  19. Niepubliczne Przedszkole Nasz Domek Izabela Kaźmierczak
  20. Niepubliczne Przedszkole Maja Izabela Kaźmierczak
  21. 20. Przedszkole Sióstr Elżbietanek Karolina Andruszkiewicz

Szkoły Podstawowe Miasta Ostrów Wielkopolski

  1. Szkoła Podstawowa Nr 1 Beata Mrula
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 Beata Mrula
  3. Szkoła Podstawowa Nr 4 Izabela Kaźmierczak
  4. Szkoła Podstawowa Nr 5 Iwona Lenczewska
  5. Szkoła Podstawowa Nr 6 Iwona Lenczewska
  6. Szkoła Podstawowa Nr 7 Iwona Lenczewska
  7. Szkoła Podstawowa Nr 9 Marta Wabińska
  8. Szkoła Podstawowa Nr 11 Iwona Lenczewska
  9. Szkoła Podstawowa Nr 13 Iwona Ambroży
  10. Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Beata Kuświk
  11. Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej Edukator Beata Mrula
  12. Polsko-Kanadyjska Szkoła Podstawowa Iwona Lenczewska
  13. Zespół Szkół Specjalnych Izabela Kaźmierczak
  14. Szkoła Podstawowa Nr 14 Beata Mrula
  15. Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Iwona Ambroży
  16. Szkoła Kwitnącej Myśli Beata Mrula
  17. Szkoła Podstawowa i LO Montessori Beata Mrula
  18. Szkoła Podstawowa Mądra Sowa Beata Mrula

Liceum, Technikum Miasta Ostrów Wielkopolski

  1. Liceum (Spółdzielni Oświatowej) Iwona Ambroży
  2. Liceum Sióstr Salezjanek Beata Kuświk
  3. Liceum Kanadyjskie Iwona Antczak
  4. I Liceum Ogólnokształcące Iwona Antczak
  5. II Liceum Ogólnokształcące Iwona Antczak
  6. III Liceum Ogólnokształcące Iwona Antczak
  7. IV Liceum Ogólnokształcące Iwona Antczak
  8. Zespół Szkół Ekonomicznych Marlena Koper
  9. Zespół Szkół Transportowo – Energetycznych Marlena Koper
  10. Zespół Szkół Budowlano – Energetycznych Marlena Koper
  11. Zespół Szkół Usługowych Marlena Koper
  12. Zespół Szkół Technicznych Marlena Koper

Zastępstwo za Panią M. Koper do powrotu z urlopu na poratowanie zdrowia pełni Pani I.Antczak

Gmina Sieroszewice

Katarzyna Wardeńska

  • Publiczne Przedszkole w Latowicach
  • Publiczne Przedszkole w Westrzy
  • Publiczne Przedszkole w Wielowsi
  • Publiczne Przedszkole w Psarach
  • Szkoła Podstawowa w Parczewie
  • Szkoła Podstawowa w Strzyżewie

Beata Kuświk

  • Zespół Szkół w Sieroszewicach
  • Zespół Szkół w Wielowsi
  • Szkoła Podstawowa w Masanowie
  • Szkoła Podstawowa w Ołoboku
  • Szkoła Podstawowa w Rososzyc
  • Szkoła Podstawowa w Zamościu

Gmina Odolanów

Karolina Andruszkiewicz

  • Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich
  • Szkoła Filialna SP. w Tarchałach Wielkich w Gorzycach Małych
  • Szkoła Podstawowa w Garkach
  • Szkoła Filialna SP. w Garkach w Świecy
  • Szkoła Podstawowa w Odolanowie
  • Szkoła Podstawowa w Hucie
  • Szkoła Podstawowa w Wierzbnie
  • Szkoła Podstawowa w Świecy

Barbara Baraniak

  • Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Odolanowie
  • Szkoła Podstawowa w Odolanowie
  • Szkoła Podstawowa w Nabyszycach
  • Szkoła Filialna SP. w Nabyszycach w Gliśnicy
  • Szkoła Podstawowa w Uciechowie
  • Szkoła Podstawowa w Raczycach
  • Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły
  • Szkoła Branżowa I Stopnia

Gmina Nowe Skalmierzyce 

Joanna Kozłowska

  • Przedszkole nr 2 "Pod Kasztanami"
  • Szkoła Podstawowa w Nowych Skalmierzycach
  • Szkoła Podstawowa w Skalmierzycach
  • Szkoła Podstawowa w Biskupicach Ołobocznych
  • Szkoła Podstawowa w Gostyczynie

Iwona Ambroży

  • Publiczne Przedszkole Ociąż
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kotowiecku
  • Przedszkole nr 1 "Jarzębinka"
  • SP w Droszewie

Iwona Antczak

  • Szkoła Podstawowa w Ociążu

Gmina Raszków

Danuta Nowak,

  • Szkoła Podstawowa w Ligocie
  • Szkoła Podstawowa w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie
  • Publiczne Przedszkole "Smerfy „w Raszkowie
  • Publiczne Przedszkole Raszków Filia Przybysławice
  • Publiczne Przedszkole Korytnica
  • Szkoła Filialna w Korytnicy kl.I-III

Małgorzata Ciechowska-Kowalczyk

  • Szkoła Podstawowa w Bieganinie
  • Szkoła Podstawowa w Bieganinie Szkoła Filialna w Grudzielcu
  • Szkoła Podstawowa w Jankowie Zaleśnym
  • Szkoła Podstawowa w Korytach
  • Szkoła Podstawowa w Ligocie
  • Szkoła Podstawowa w Radłowie
  • Szkoła Podstawowa Radłów Szkoła Filialna Jaskółki

Gmina Sośnie

Martyna Miszkin-Kukułka

  • Szkoła Podstawowa w Bogdaju
  • Przedszkole w Bogdaju
  • Szkoła Podstawowa w Pawłowie
  • Przedszkole w Pawłowie
  • Szkoła Podstawowa w Sośniach
  • Przedszkole Nr I w Sośniach
  • Przedszkole Nr 2 w Sośniach

Marta Rowińska-Pietrakowska

  • Szkoła Podstawowa w Granowcu
  • Przedszkole w Granowcu
  • Szkoła Podstawowa w Cieszynie
  • Przedszkole w Cieszynie
  • Szkoła Podstawowa w Chojniku
  • Przedszkole w Chojniku

Gmina Ostrów Wielkopolski

Monika Dudkowiak,

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysocku Wielkim
  • Szkoła Podstawowa w Daniszynie
  • Szkoła Podstawowa w Słaborowicach
  • Przedszkole w Słaborowicach
  • Szkoła Podstawowa w Szczurach
  • Szkoła Podstawowa w Lamkach
  • Przedszkole w Sobótce
  • Przedszkole w Borowcu
  • Przedszkole w Gorzycach
  • Przedszkole w Borowcu
  • Przedszkole w Gorzycach Wielkich
  • Przedszkole w Lamkach
  • Przedszkole w Czekanowie
  • Przedszkole w Biniewie

Marta Twardowska

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wtórku
  • Szkoła Podstawowa w Franklinowie
  • Przedszkole we Franklinowie
  • Przedszkole w Łąkocinach
  • Szkoła Podstawowa w Łąkocinach
  • Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich
  • Szkoła Podstawowa w Sobótce
  • Przedszkole w Sobótce
  • Szkoła Podstawowa w Lewkowie
  • Przedszkole w Lewkowie

Miasto Ostrów Wlkp.

Marta Wabińska, Marlena Koper, Izabela Kaźmierczak, Iwona Lenczewska, Iwona Antczak, Iwona Ambroży , Beata Mrula

Przedszkole Nr 1 prowadzone przez Stowarzyszenie „Krępnianie”
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Prof. Kaliny 2

Przedszkole Nr 2
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Staroprzygodzka 112 a

Przedszkole Nr 3
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Jankowskiego 10a

Przedszkole Nr 6
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Zamenhofa 9

Przedszkole Nr 7
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Piastowska 21

Przedszkole Nr 8
63-400 Ostrów Wielkopolski, Al. Słowackiego 4

Przedszkole Nr 9
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Jana Brzechwy 2

Przedszkole Nr 10
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Modrzewskiego 4

Przedszkole Nr 11
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 8

Przedszkole Nr 12
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Andersa 15

Przedszkole Nr 13
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Bema 30

Przedszkole Nr 14
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Bardowskiego 6

Przedszkole Nr 15
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Szkolna 26

Przedszkole Nr 16
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Partyzancka 15b

Przedszkole Nr 17
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul.3 Maja 17

Przedszkole Sióstr Salezjanek
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Ks. Skorupki 56

Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Smerfiki"
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Królowej Jadwigi 3

Niepubliczne Przedszkole "Maja"
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Rejtana 54

Niepubliczne Przedszkole "NASZ DOMEK"
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Wańkowicza 42

Niepubliczne Przedszkole "Sowy i Sówki"
ul. Kasprzaka 4

Szkoła Podstawowa Nr 1
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Partyzancka 15

Szkoła Podstawowa Nr 4
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Królowej Jadwigi 3

Szkoła Podstawowa Nr 5
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Grabowska 1-3

Szkoła Podstawowa Nr 6
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Staroprzygodzka 112

Szkoła Podstawowa Nr 7
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Bema 30

Szkoła Podstawowa Nr 9
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Asnyka 26

Szkoła Podstawowa Nr 11
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Batorego 2

Szkoła Podstawowa Nr 13
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Świetlicowa 9

Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Al. Słowackiego 33A

Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej "Edukator"
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Tuwima 12

Polsko - Kanadyjska Szkoła Podstawowa im. A. Bella
ul. Kościuszki 21

Szkoła Podstawowa nr2
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 51

Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek
63-400 Ostrów Wielkopolski, Al. Słowackiego 33A

Polsko - Kanadyjskie Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Bella
63 – 400 Ostrów Wielkopolski, ul. Kościuszki 21

Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych

I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J. Kompałły i W. Lipskiego
ul. Gimnazjalna 9,

II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Reymonta
ul. Wrocławska 48,

III Liceum Ogólnokształcące
ul. Wojska Polskiego 17,

IV Liceum Ogólnokształcące
ul. Wojska Polskiego 17,

Zespół Szkół Ekonomicznych im. J. Gniazdowskiego
ul. Partyzancka 29,

Zespół Szkół Usługowych
ul. Wolności 12,

Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych
ul. Wolności 23,

Zespół Szkół Technicznych
ul. Poznańska 43,

Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kantaka 6,

Liceum Ogólnokształcące Spółdzielni Oświatowej
ul. Waryńskiego 29

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek
Al. Słowackiego 33a

Polsko-Kanadyjskie Liceum Ogólnokształcące
63 – 400 Ostrów Wielkopolski, ul. Kościuszki 21

Gmina Przygodzice

Magdalena Bochniak

  • Szkoła Podstawowa w Dębnicy
  • Przedszkole w Dębnicy
  • Szkoła Podstawowa w Chynowej
  • Przedszkole w Chynowej
  • Szkoła Podstawowa w Przygodziczkach+ odział przedszkolny

Marlena Koper

  • Szkoła Podstawowa w Czarnymlesie
  • Przedszkole w Czarnymlesie
  • Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim ( Szkoła Podstawowa, oddział przedszkolny)
  • Przedszkole oddział Topola Wielka (podlega pod Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim)
  • Publiczne Przedszkole w Jankowie Przygodzkim

Hanna Młoczyńska-Suchorzewska

  • Zespół Szkół w Przygodzicach ( szkoła podstawowa, oddział przedszkolny)
  • Zespół szkół w Wysocku Małym ( szkoła podstawowa, oddział przedszkolny)
  • Przedszkole w Przygodzicach
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach Do powrotu z urlopu na poratowanie zdrowia zastępstwo za Panią M. Koper pełnią Panie M .Bochniak i H. Młoczyńska.

Magdalena Bochniak

  • Szkoła Podstawowa w Czarnymlesie
  • Przedszkole w Czarnymlesie Hanna Młoczyńska -Suchorzewska
  • Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim ( Szkoła Podstawowa, oddział przedszkolny)
  • Przedszkole oddział Topola Wielka (podlega pod Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim)
  • Publiczne Przedszkole w Jankowie Przygodzkim



Opublikował: Adrian Ćwiklak
Publikacja dnia: 21.09.2020
Podpisał: Adrian Ćwiklak
Dokument z dnia: 14.09.2020
Dokument oglądany razy: 4 298