Teren
Przedszkola Miasta Ostrów Wielkopolski
- Przedszkole Nr 1 Marta Wabińska
- Przedszkole Nr 2 Izabela Kaźmierczak
- Przedszkole Nr 3 Marta Wabińska
- Przedszkole Nr 6 Marta Wabińska
- Przedszkole Nr 7 Marta Wabińska
- Przedszkole Nr 8 Beata Mrula
- Przedszkole Nr 9 Marta Wabińska
- Przedszkole Nr 10 Izabela Kaźmierczak
- Przedszkole Nr 11 Izabela Kaźmierczak
- Przedszkole Nr 12 Marta Wabińska
- Przedszkole Nr 13 Iwona Lenczewska
- Przedszkole Nr 14 Marta Wabińska
- Przedszkole Nr 15 Marta Wabińska
- Przedszkole Nr 16 Beata Mrula
- Przedszkole Nr 17 Beata Mrula
- Publiczne Przedszkole Sióstr Salezjanek Beata Mrula
- Niepubliczne Przedszkole Sowy i Sówki Beata Mrula
- Niepubliczny Punkt Przedszkolny Smerfiki Karolina Andruszkiewicz
- Niepubliczne Przedszkole Nasz Domek Izabela Kaźmierczak
- Niepubliczne Przedszkole Maja Izabela Kaźmierczak
- Przedszkole Sióstr Elżbietanek Karolina Andruszkiewicz
Szkoły Podstawowe Miasta Ostrów Wielkopolski
- Szkoła Podstawowa Nr 1 Beata Mrula
- Szkoła Podstawowa Nr 2 Beata Mrula
- Szkoła Podstawowa Nr 4 Izabela Kaźmierczak
- Szkoła Podstawowa Nr 5 Iwona Lenczewska
- Szkoła Podstawowa Nr 6 Iwona Lenczewska
- Szkoła Podstawowa Nr 7 Iwona Lenczewska
- Szkoła Podstawowa Nr 9 Marta Wabińska
- Szkoła Podstawowa Nr 11 Iwona Lenczewska
- Szkoła Podstawowa Nr 13 Iwona Ambroży
- Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Beata Kuświk
- Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej Edukator Beata Mrula
- Polsko-Kanadyjska Szkoła Podstawowa Iwona Lenczewska
- Zespół Szkół Specjalnych Izabela Kaźmierczak
- Szkoła Podstawowa Nr 14 Beata Mrula
- Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Iwona Ambroży
- Szkoła Kwitnącej Myśli Beata Mrula
- Szkoła Podstawowa i LO Montessori Beata Mrula
- Szkoła Podstawowa Mądra Sowa Beata Mrula
Liceum, Technikum Miasta Ostrów Wielkopolski
- Liceum (Spółdzielni Oświatowej) Iwona Ambroży
- Liceum Sióstr Salezjanek Beata Kuświk
- Liceum Kanadyjskie Iwona Antczak
- I Liceum Ogólnokształcące Iwona Antczak
- II Liceum Ogólnokształcące Iwona Antczak
- III Liceum Ogólnokształcące Iwona Antczak
- IV Liceum Ogólnokształcące Iwona Antczak
- Zespół Szkół Ekonomicznych Iwona Antczak
- Zespół Szkół Transportowo – Energetycznych Iwona Antczak
- Zespół Szkół Budowlano – Energetycznych Iwona Antczak
- Zespół Szkół Usługowych Iwona Antczak
- Zespół Szkół Technicznych Iwona Antczak
Gmina Sieroszewice
Katarzyna Wardeńska
Publiczne Przedszkole w Latowicach
Publiczne Przedszkole w Westrzy
Publiczne Przedszkole w Wielowsi
Publiczne Przedszkole w Psarach
Szkoła Podstawowa w Parczewie
Szkoła Podstawowa w Strzyżewie
Beata Kuświk
Zespół Szkół w Sieroszewicach
Zespół Szkół w Wielowsi
Szkoła Podstawowa w Masanowie
Szkoła Podstawowa w Ołoboku
Szkoła Podstawowa w Rososzycy
Szkoła Podstawowa w Zamościu
Gmina Odolanów (Karolina Andruszkiewicz, Barbara Baraniak)
Karolina Andruszkiewicz
Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich
Szkoła Filialna SP. w Tarchałach Wielkich w Gorzycach Małych
Szkoła Podstawowa w Garkach
Szkoła Filialna SP. w Garkach w Świecy
Szkoła Podstawowa w Odolanowie
Szkoła Podstawowa w Hucie
Szkoła Podstawowa w Wierzbnie
Szkoła Podstawowa w Świecy
Barbara Baraniak
Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Odolanowie
Szkoła Podstawowa w Odolanowie
Szkoła Podstawowa w Nabyszycach
Szkoła Filialna SP. w Nabyszycach w Gliśnicy
Szkoła Podstawowa w Uciechowie
Szkoła Podstawowa w Raczycach
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły
Szkoła Branżowa I Stopnia
Gmina Nowe Skalmierzyce Joanna Kozłowska, Iwona Ambroży
Joanna Kozłowska
Przedszkole nr 2 „Pod Kasztanami”
Szkoła Podstawowa w Nowych Skalmierzycach
Szkoła Podstawowa w Skalmierzycach
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Ołobocznych
Szkoła Podstawowa w Gostyczynie
Iwona Ambroży
Publiczne Przedszkole Ociąż
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kotowiecku
Przedszkole nr 1 „Jarzębinka”
SP w Droszewie
Iwona Antczak
Szkoła Podstawowa w Ociążu
Gmina Raszków
Danuta Nowak,
Szkoła Podstawowa w Ligocie
Szkoła Podstawowa w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie
Publiczne Przedszkole „Smerfy „w Raszkowie
Publiczne Przedszkole Raszków Filia Przybysławice
Publiczne Przedszkole Korytnica
Szkoła Filialna w Korytnicy kl.I-III
Małgorzata Ciechowska-Kowalczyk
Szkoła Podstawowa w Bieganinie
Szkoła Podstawowa w Bieganinie Szkoła Filialna w Grudzielcu
Szkoła Podstawowa w Jankowie Zaleśnym
Szkoła Podstawowa w Korytach
Szkoła Podstawowa w Ligocie
Szkoła Podstawowa w Radłowie
Szkoła Podstawowa Radłów Szkoła Filialna Jaskółki
Gmina Sośnie
Martyna Miszkin-Kukułka
Szkoła Podstawowa w Bogdaju
Przedszkole w Bogdaju
Szkoła Podstawowa w Pawłowie
Przedszkole w Pawłowie
Szkoła Podstawowa w Sośniach
Przedszkole Nr I w Sośniach
Przedszkole Nr 2 w Sośniach
Marta Rowińska-Pietrakowska
Szkoła Podstawowa w Granowcu
Przedszkole w Granowcu
Szkoła Podstawowa w Cieszynie
Przedszkole w Cieszynie
Szkoła Podstawowa w Chojniku
Przedszkole w Chojniku
Gmina Ostrów Wielkopolski
Monika Dudkowiak,
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysocku Wielkim
Szkoła Podstawowa w Daniszynie
Szkoła Podstawowa w Słaborowicach
Przedszkole w Słaborowicach
Szkoła Podstawowa w Szczurach
Szkoła Podstawowa w Lamkach
Przedszkole w Sobótce
Przedszkole w Borowcu
Przedszkole w Gorzycach
Przedszkole w Borowcu
Przedszkole w Gorzycach Wielkich
Przedszkole w Lamkach
Przedszkole w Czekanowie
Przedszkole w Biniewie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej
Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wtórku
Szkoła Podstawowa w Franklinowie
Przedszkole we Franklinowie
Przedszkole w Łąkocinach
Szkoła Podstawowa w Łąkocinach
Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich
Szkoła Podstawowa w Sobótce
Przedszkole w Sobótce
Szkoła Podstawowa w Lewkowie
Przedszkole w Lewkowie
Gmina Przygodzice
Magdalena Bochniak
Szkoła Podstawowa w Dębnicy
Przedszkole w Dębnicy
Szkoła Podstawowa w Chynowej
Przedszkole w Chynowej
Szkoła Podstawowa w Przygodziczkach+ odział przedszkolny
Szkoła Podstawowa w Czarnymlesie
Przedszkole w Czarnymlesie
Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim (Szkoła Podstawowa, oddział przedszkolny)
Przedszkole oddział Topola Wielka (podlega pod Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim)
Publiczne Przedszkole w Jankowie Przygodzkim
Hanna Młoczyńska-Suchorzewska
Zespół Szkół w Przygodzicach ( szkoła podstawowa, oddział przedszkolny)
Zespół szkół w Wysocku Małym ( szkoła podstawowa, oddział przedszkolny)
Przedszkole w Przygodzicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach
Magdalena Bochniak
Szkoła Podstawowa w Czarnymlesie
Przedszkole w Czarnymlesie Hanna Młoczyńska -Suchorzewska
Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim ( Szkoła Podstawowa, oddział przedszkolny)
Przedszkole oddział Topola Wielka (podlega pod Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim)
Publiczne Przedszkole w Jankowie Przygodzkim