Logo Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Kontakt

 

Kontakt

       PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

       ul. Królowej Jadwigi 1
       63-400 Ostrów Wielkopolski
       tel./fax 62 736 51 39

       e-mail: sekretariat@poradnia-ostrow.pl

       ePuap: /pppo/SkrytkaESP

 

Sekretariat czynny dla interesantów

Poniedziałek: 8:00-17:00 
Wtorek: 8:00-17:00
Środa: 8:00 - 15:00
Czwartek: 8:00 - 15:00
Piątek: 8:00 - 15:00

 

mgr Violetta Miszkin - dyrektor , oligofrenopedagog, logopeda, neurologopeda

dyrektor@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Renata Skrzypczak-Piotrowska - wicedyrektor, pedagog, doradca zawodowy, terapeuta EEG Biofeedback

rs-p@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Iwona Ambroży - psycholog, terapeuta

iwona.ambrozy@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Barbara Baraniak - psycholog, doradca zawodowy

barbara.baraniak@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Magdalena Bochniak - psycholog, logopeda, terapeuta EEG Biofeedback

magdalena.bochniak@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Małgorzata Ciechowska-Kowalczyk - pedagog - terapeuta, logopeda

malgorzata.ciechowska-kowalczyk@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Joanna Kozłowska - psycholog, tyflopedagog

joanna.kozlowska@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Beata Kuświk - psycholog, logopeda, terapeuta EEG Biofeedback

beata.kuswik@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Danuta Nowak - psycholog

danuta.nowak@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Marta Wabińska - pedagog- terapeuta, surdopedagog, terapeuta EEG Biofeedback

marta.wabinska@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Izabela Kaźmierczak - pedagog

izabela.kazmierczak@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Iwona Lenczewska - pedagog, tyflopedagog

iwona.lenczewska@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Hanna Młoczyńska- Suchorzewska - pedagog- terapeuta

hanna.mloczynska-suchorzewska@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Beata Mrula - pedagog-terapeuta, terapeuta EEG Biofeedback

beata.mrula@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Katarzyna Wardeńska - pedagog, logopeda, neurologopeda, terapeuta EEG RSA

katarzyna.wardenska@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Marta Rowińska- Pietrakowska - pedagog- terapeuta, logopeda, terapeuta EEG Biofeedback

marta.rowinska-pietrakowska@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Aleksandra Mejer - fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej

aleksandra.mejer-iberhan@poradnia-ostrow.pl

 

mgr Martyna Miszkin-Kukułka - psycholog

martyna.miszkin-kukulka@poradnia-ostrow.pl

 

Czas udostępnienia: 2021-11-01
Ukryj metadane
Osoba wytwarzająca/odpowiedzialna: Adrian Ćwiklak
Czas wytworzenia: 2021-11-01
Osoba udostępniająca: Adrian Ćwiklak
Czas udostępnienia: 2021-11-01 15:59:10
Licznik wejść: 312