bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Teren

TEREN 2017/2018

Miasto Ostrów Wielkopolski :

Iwona Antczak, Izabela Kaźmierczak, Iwona Lenczewska, Beata Mrula, Marta Wabińska,

Gmina Ostrów Wielkopolski :

Małgorzata Ciechowska – Kowalczyk (w zastępstwie za Monikę Dudkowiak), Iwona Antczak (w zastępstwie za Marlenę Koper)

Gmina Nowe Skalmierzyce :

Joanna Kozłowska, Iwona Ambroży

Gmina Odolanów :

Bogumiła Kaczmarek, Barbara Baraniak

Gmina Przygodzice :

Magdalena Bochniak, Hanna Młoczyńska – Suchorzewska)

Gmina Raszków :

Danuta Nowak, Małgorzata Ciechowska – Kowalczyk

Gmina Sieroszewice :

Katarzyna Wardeńska, Beata Kuświk

Gmina Sośnie :

Beata Kuświk (w zastępstwie za Wioletę Perużyńską), Marta Rowińska – Pietrakowska

Miasto Ostrów Wielkopolski

Przedszkola Miasta Ostrów Wielkopolski 

  • Przedszkole Nr 1 - Marta Wabińska
  • Przedszkole Nr 2 - Izabela Kaźmierczak
  • Przedszkole Nr 3 - Marta Wabińska
  • Przedszkole Nr 6 - Iwona Antczak
  • Przedszkole Nr 7 - Iwona Antczak
  • Przedszkole Nr 8 - Beata Mrula
  • Przedszkole Nr 9 - Marta Wabińska
  • Przedszkole Nr 10 - Izabela Kaźmierczak
  • Przedszkole Nr 11 - Izabela Kaźmierczak
  • Przedszkole Nr 12 - Marta Wabińska
  • Przedszkole Nr 13 - Iwona Lenczewska
  • Przedszkole Nr 14 - Marta Wabińska
  • Przedszkole Nr 15 - Marta Wabińska
  • Przedszkole Nr 16 - Beata Mrula
  • Przedszkole Nr 17 - Beata Mrula
  • Publiczne Przedszkole Sióstr Salezjanek - Beata Mrula
  • Niepubliczne Przedszkole Sowy i Sówki - Beata Mrula
  • Niepubliczny Punkt Przedszkolny Smerfiki - Iwona Antczak
  • Niepubliczne Przedszkole Nasz Domek - Izabela Kaźmierczak
  • Niepubliczne Przedszkole Maja - Izabela Kaźmierczak 

Szkoły Podstawowe Miasta Ostrów Wielkopolski 

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 (z oddz. gim) - Iwona Lenczewska
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 (z oddz. gim) - Iwona Antczak
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 - Izabela Kaźmierczak
  • Szkoła Podstawowa Nr 5 - Iwona Lenczewska
  • Szkoła Podstawowa Nr 6 - Iwona Lenczewska
  • Szkoła Podstawowa Nr 7 - Iwona Lenczewska
  • Szkoła Podstawowa Nr 9 - Marta Wabińska
  • Szkoła Podstawowa Nr 11 - Iwona Lenczewska
  • Szkoła Podstawowa Nr 13 - Joanna Kozłowska
  • Publiczna Szkoła Podstaw. Sióstr Salezjanek (z oddz. gim) - Beata Mrula
  • Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej - Joanna Kozłowska
  • Polsko-Kanadyjska Szkoła Podstawowa (z oddz. gim) - Iwona Antczak
  • Szkoła Podstawowa, Specjalna Nr 12 - Izabela Kaźmierczak
  • Szkoła Podstawowa Nr 14 (z oddz. gim) - Izabela Kaźmierczak
  • Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych (z oddz. gim) - Beata Mrula 

Gimnazjum, Liceum, Technikum Miasta Ostrów Wielkopolski 

  • Liceum (Spółdzielni Oświatowej) - Joanna Kozłowska
  • Liceum Sióstr Salezjanek - Beata Mrula
  • Gimnazjum, Liceum Kanadyjskie - Iwona Antczak
  • I Liceum Ogólnokształcące - Iwona Antczak
  • II Liceum Ogólnokształcące - Izabela Kaźmierczak
  • III Liceum Ogólnokształcące - Iwona Lenczewska
  • IV Liceum Ogólnokształcące - Iwona Lenczewska
  • Zespół Szkół Ekonomicznych - Iwona Antczak
  • Zespół Szkół Transportowo – Energetycznych - Iwona Antczak
  • Zespół Szkół Budowlano – Energetycznych - Iwona Antczak
  • Zespół Szkół Usługowych - Izabela Kaźmierczak
  • Zespół Szkół Technicznych - Izabela Kaźmierczak 

Gmina Ostrów Wielkopolski

Monika Dudkowiak – zastępstwo – M. Ciechowska - Kowalczyk

  • Szkoła Podstawowa w Słaborowicach
  • Szkoła Podstawowa w Lamkach z oddz. gim
  • Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wysocku Wielkim
  • Szkoła Podstawowa w Łąkocinach
  • Szkoła Podstawowa w Daniszynie
  • Szkoła Podstawowa w Szczurach
  • Przedszkole w Sobótce
  • Przedszkole w Borowcu
  • Przedszkole w Gorzycach Wielkich
  • Przedszkole w Biniewie
  • Przedszkole Publiczne w Lamkach
  • Przedszkole Publiczne w Czekanowie 

Marlena Koper – zastępstwo I. Antczak

  • Szkoła Podstawowa w Sobótce z oddz. gim.
  • Szkoła Podstawowa w Lewkowie z oddz. gim.
  • Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich z oddz. gim.
  • Szkoła Podstawowa w Franklinowie
  • Przedszkole w Lewkowie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wtórku
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej

 

Gmina Nowe Skalmierzyce

Joanna Kozłowska

  • Szkoła Podstawowa w Nowych Skalmierzycach z oddz. gim.
  • Szkoła Podstawowa w Gostyczynie
  • Szkoła Podstawowa w Biskupicach Ołobocznych
  • Szkoła Podstawowa w Skalmierzycach
  • Przedszkole Nr 2 „ Pod Kasztanami” w Nowych Skalmierzycach

 

Iwona Ambroży

  • Przedszkole w Ociążu
  • Szkoła Podstawowa Droszew + oddział zelówkowy
  • Zespół Szkolno – Przedszkolny Kotowiecko
  • Szkoła Podstawowa Nowe Skalmierzyce
  • Przedszkole Nr 1 „ Jarzębinka” Nowe Skalmierzyce 

Iwona Antczak

  • Szkoła Podstawowa w Ociążu 

Gmina Odolanów 

Bogumiła Kaczmarek

  • Szkoła Podstawowa w Hucie
  • Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich + Szkoła Podstawowa Filialna w Gorzycach Małych
  • Szkoła Podstawowa w Garkach
  • Szkoła Podstawowa w Odolanowie z oddz. gim.
  • Szkoła Podstawowa w Świecy z oddz. gim.
  • Szkoła Podstawowa w Wierzbnie z oddz. gim. 

Barbara Baraniak

  • Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Odolanowie
  • Szkoła Podstawowa w Odolanowie z oddz.gim.
  • Szkoła Podstawowa w Nabyszycach + Szkoła Postawowa Filialna w Gliśnicy
  • Szkoła Podstawowa w Uciechowie
  • Szkoła Podstawowa w Raczycach z oddz. gim.
  • Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły
  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Odolanowie 

Gmina Przygodzice 

Magdalena Bochniak

  • Szkoła Podstawowa w Dębnicy z oddz. gim
  • Publiczne Przedszkole w Dębnicy
  • Szkoła Podstawowa w Chynowej z oddz. gim
  • Szkoła Podstawowa w Przygodziczkach
  • Szkoła Podstawowa w Czarnymlesie z oddz. gim
  • Publiczne Przedszkole w Czarnymlesie 

Hanna Młoczyńska – Suchorzewska

  • Szkoła Podstawowa w Przgodzicach z oddz. gim.
  • Publiczne Przedszkole w Przygodzicach
  • Szkoła Podstawowa w Wysocku Małym z oddz. gim.
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach
  • Szkoła Podstawowa w Jankowie Przygodzkim z oddz. gim.
  • Publiczne Przedszkole w Jankowie Przygodzkim
  • Przedszkole oddział Topola Wielka (podlega pod Szkołę Podstawową w Jankowie Przygodzkim) 

Gmina Raszków 

Danuta Nowak

  • Szkoła Podstawowa w Ligocie
  • Szkoła Podstawowa w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie z oddz. gim.
  • Publiczne Przedszkole "Smerfy" w Raszkowie
  • Publiczne Przedszkole w Raszkowie Filia Przybysławice
  • Publiczne Przedszkole w Korytnicy
  • Szkoła Podstawowa Filialna w Korytnicy 

Małgorzata Ciechowska – Kowalczyk

  • Szkoła Podstawowa w Bieganinie + Szkoła Podstawowa Filialna w Grudzielcu
  • Szkoła Podstawowa w Jankowie Zaleśnym
  • Szkoła Podstawowa w Korytach z oddz. gim.
  • Szkoła Podstawowa w Ligocie
  • Szkoła Podstawowa w Radłowie + Szkoła Podstawowa Filialna w Jaskółkach 

Gmina Sieroszewice 

Katarzyna Wardeńska

  • Publiczne Przedszkole w Latowicach
  • Publiczne Przedszkole w Westrzy
  • Publiczne Przedszkole w Wielowsi
  • Publiczne Przedszkole w Psarach
  • Szkoła Podstawowa w Parczewie
  • Szkoła Podstawowa w Strzyżewie 

Beata Kuświk

  • Szkołaa Podstawowa w Wielowsi z oddz. gim.
  • Szkoła Podstawowa w Masanowie
  • Szkoła Podstawowa w Ołoboku
  • Szkoła Podstawowa w Rososzycy
  • Szkoła Podstawowa w Zamościu
  • Szkła Podstawowa w Sieroszewicach z oddz. gim. 

Gmina Sośnie 

Wioletta Perużyńska – zastępstwo – Beata Kuświk

  • Szkoła Podstawowa w Sośniach z oddz. gim.
  • Przedszkole Nr 1 w Sośniach
  • Przedszkole Nr 2 w Sośniach
  • Szkoła Podstawowa w Bogdaju
  • Szkoła Podstawowa w Pawłowie 

Marta Rowińska – Pietrakowska

  • Szkoła Podstawowa w Granowcu z oddz. gim.
  • Przedszkole w Granowcu
  • Szkoła Podstawowa w Cieszynie
  • Przedszkole w Cieszynie
  • Szkoła Podstawowa w Chojniku
  • Przedszkole w Chojniku
  • Przedszkole w Pawłowie


Opublikował: Adrian Ćwiklak
Publikacja dnia: 06.11.2017
Podpisał: Adrian Ćwiklak
Dokument z dnia: 04.03.2015
Dokument oglądany razy: 3 040